ДОСТУП ЗАБЛОКОВАНО

До уваги абонентів та клієнтів компанії McLaut!

Президент України  Петро Порошенко 15 травня 2017 року Указом № 133/2017 вів у дію рішення Ради Національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»
Обмежувальні санкції відповідно до рішення РНБО передбачають заборону інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів "Mail.ru" (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів "Вконтакте" (www.vk.com) та "Одноклассники" (www.ok.ru). Також санкції введені проти ТОВ "Яндекс" (Москва) і "Яндекс. Україна", російських компаній розробників-антивірусів "Лабораторія Касперського" і "Доктор Веб".
Компанією McLaut вжито заходів щодо блокування доступу до заборонених веб-ресурсів, які потрапили під дію санкцій.

Допоміжна інформація

Нижче посилання на детальну інструкцію користування Facebook та Google. Тут ви зможете знайти таку інформацію, як зареєструватись та користуватись у Facebook, а Google Довідка підскаже як зробити переадресацію зі старої поштової скриньки на нову

Також пропонуємо Вашій увазі декілька корисних посилань, завдяки яким, Ви з легкістю зможете перенести контакти, створити нову пошту та зберегти листи зі старої поштової скриньки, зберегти фото тощо.
1. Як не втратити друзів?
2. Facebook Довідка допоможе в створенні нової сторінки та в користуванні нею.
3. Як створити нову поштову скриньку та перенести листи зі старої поштової адреси на нову - підкаже Google Довідка
4. Google Фото Довідка допоможе в збереженні Ваших фото
5. Багато корисної інформації також можете отримати від Довідкового Центру - Google Диск
Дякуємо Вам за розуміння.